Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı

İlköğretim Giriş Yetenek Sınavı Sonuçları

 
DEVLET KONSERVATUVARI 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI
 İLKÖĞRETİM DÜZEYİ GİRİŞ YETENEK SINAVLARI
 2. AŞAMA SONUÇLARI
                 
      KESİN KAYIT YAPTIRMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN LİSTESİ    
           
(TAM ZAMANLI )
                 
      ADAY NO. ADI-SOYADI                    SINIF  SANAT DALI (Enstrüman)      
             3 Tuana Su ŞAHİN 5        Keman    
             4 Nazlı Mina MENGÜÇ 5  Keman    
             5 Lara SEYMEN 5  Keman    
            10 Mihriban FERİK 5  Kontrabas    
            14 Başak ÇETİN 5  Keman    
            16 Elanur SAYDI 5  Korno    
            17 Yağmur Deniz TURAN 5  Fagot    
            18 Yağız Efe BAYGUT 5  Viyola    
            21 Gamze ÖZTOPRAK 5  Viyola    
            25 Koza FEVZİOĞLU 5  Obua    
            27 Beyza Ecrin BALCI 5  Klarinet    
            30 Murat İrfan DEMİRDÖVEN 5  Viyolonsel    
            42 Zehra Naz METE 5  Viyola    
            43 Asya BÜYÜKCANGAZ 5  Flüt    
            48 Emma ÇİLİNGİR 5  Keman    
                 
                 
      KESİN KAYITLAR 03-14 Temmuz / 14 Ağustos - 08 Eylül 2017 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR.    
      (Yukarıda belirtilen tarihlerde her haftanın pazartesi ve salı günleri kayıt işlemi yapılmaktadır.)    
                                 KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER (Tam Zamanlı)    
                              1- 6 adet fotoğraf    
                                 2- Nüfus cüzdanı sureti (veya fotokopisi)    
                                 3- İkametgah ilmuhaberi    
                                 4- 6 adet posta pulu (10 TL tutarında)    
                   
             
             (YARI ZAMANLI)      
                      
      ADAY NO ADI-SOYADI   SANAT DALI (Enstrüman)    
      2 Çilek Defne ÇIRAK   Piyano    
      5 Erke KARAYUSUFOĞLU   Keman    
      6 Ece ÇAĞIL   Viyola    
      7 Yağmur KÜÇÜK   Piyano    
      8 Nazım ERİŞ   Viyolonsel    
      11 Ela YILDIRIM   Keman    
      12 Ekin SARI   Keman    
      14 Nazlı Melek KINDIR   Keman    
      15 Rana Aliye YÜKSELMAN   Keman    
      16 Egemen YILMAZ   Keman    
      19 Beril SAVCI   Piyano    
      20 Mehmet DAĞ   Viyola    
      22 Defne SEYMEN   Viyolonsel    
      23 Zeynep TOKGÖZ   Keman    
      24 Dora Berru GÜZEL   Piyano    
      32 Eda Nehir TANİ   Keman    
      35 Beren BİLGİN   Viyola    
      38 Defne YADİGAR   Viyolonsel    
     

KESİN KAYITLAR 03-14 Temmuz / 14 Ağustos - 08 Eylül 2017 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR.

(Yukarıda belirtilen tarihlerde her haftanın pazartesi ve salı günleri kayıt işlemi yapılmaktadır.)

 

                            KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER (Yarı Zamanlı)

                   1- 6 adet fotoğraf
                   2- Nüfus cüzdanı fotokopisi
                   3- İkametgah ilmuhaberi
                   4- 6 adet posta pulu (10 TL tutarında)
                 5- Halk Bank U.Ü. Şubesi (Şube kodu:1329 U.Ü.Döner Sermaye  Saymanlığı 06 0001 07) İBAN TR 04 0001 2001 3290 0006 0001 07 no.lu hesaba 340 TL. yatırıldığına dair banka dekontu.
   
         
2017-06-22 00:00:00-2017-09-11 00:00:00